OD PROBLEMU DO ROZWIĄZANIA

Swoją ofertę finansowania kierujemy do wszystkich firm, a więc także do tych, które w związku z trudną historią kredytową mają za sobą zawód związany z negatywną decyzją u innego leasingodawcy. Dla nas natomiast w takiej sytuacji znalezienie rozwiązania, prowadzącego do uzyskania leasingu przez klienta, jest podstawowym i najważniejszym zadaniem. Wszelkie formalności, do momentu podpisania umowy, załatwiamy drogą elektroniczną. Naszą pracę związaną z tym procesem determinują niezmiennie trzy elementy:

MOTYWACJA

Sprawia nam szczerą radość, że codziennie możemy obserwować, jak krok po kroku nasi klienci rozwijają swoje firmy. Za każdym razem, kiedy przekazujemy informację o promesie leasingowej, czujemy się jak zwycięzcy w konkursie pod nazwą Największe Zadowolenie Klienta!

DZIAŁANIE

Prowadzimy leasing operacyjny i finansowy nowych i używanych pojazdów. Zasięgiem naszych usług obejmujemy obszar całego kraju. Mając do dyspozycji własne środki oraz wykorzystując finansowanie zewnętrzne, jesteśmy w stanie naszą ofertę dopasować do konkretnych oczekiwań i możliwości każdego klienta. Dysponujemy szeroką gamą produktów leasingowych , co pozwala nam, oprócz oferty standardowej, przedstawić rozwiązania przeznaczone dla firm, które:

  • poszukują finansowania na start
  • mają niewyjaśnioną sytuację w ZUS i US
  • chcą zakupić starszy pojazd (ponad 10 letni)
  • mają negatywne zapisy w bazach BIK, BIG i KRD

SUKCES

Pierwszy lub kolejny udany start naszego klienta w biznesie jest dla nas wielką nagrodą. Przez sześcioletni okres działalności naszej firmy pomogliśmy uzyskać leasing blisko 500 firmom, będącym niejednokrotnie w bardzo skomplikowanej sytuacji. Jednak oczekiwane rezultaty daje tylko i wyłącznie obustronna współpraca, oparta na szczerej i prawdziwej wymianie informacji.

od 1-go dnia działalności
wpłata wstępna od 10%
do 10 lat wieku pojazdu
finansowanie do 60 m-cy

Zamów bezpłatną
ofertę leasingu

Wypełnij i odeślij kompletny formularz, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.

Podane przez Państwa dane osobowe będą wykorzystane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu zwrotnego oraz przedstawienia i omówienia oferty leasingu.